Medya - MEVZU MARKA

Hakkınızda Söylenenlere Birlikte Karar Verelim mi?

Başrolde sizin olduğunuz sosyal bir medya.

Medya / İletişim

Medya Nedir

Dünyadaki imge, fikir, eylem ve anlam iletişimini organize eden belirli-tanımlı ağ ve argümanlardır. Medya insanlığa dilediğini öğretir, dilediğini unutturur; bu açık ve seçiktir.
Kitle İletişimi / İletişim

Kitle İletişimi Nedir

Medyanın niteliği itibariyle etkisi altına aldığı tanımlı-örüntülü kitle ekseninde gerçekleşen iletişimdir. Bir kez söylersiniz; bin kez duyulur; kimse söyleyeni sormaz, duyulan konuşulur.
Sosyal Medya / İletişim

Sosyal Medya Nedir

Tek taraflı bilgi, belge ve imge paylaşımının pili bitti. Artık eş zamanlı, çift kanatlı ve sınırsız aktörlü bir medya sistemi; sosyal medya dönemi başladı. Kısacası, kendi kendinizi ifade etme dönemi. Kulağa hoş geliyor.
Yeni Medya / İletişim

Yeni Medya Nedir

Kitledeki izleyici sayısı kadar aktör sayısını da içinde barındıran; dijital platformun eşgüdüm ve bağımsızlık ilkeleri üzerine inşa edilmiş, her bir birey yahut markanın samimi, gerçekçi ve anlık duygu durumuna yönelik modellenmiş medya sistemidir.

Mevzu neyi gerektirir

MEVZUMARKA dijital ordusuyla sizi dünyaya açar; bir tık öteye değil, zirveye taşır.

Tanımlarız
1. Adım / Kitle Tanımı
Tanımlarız
Ürün veya hizmetinizin temel stratejiniz kılavuzluğunda paylaşımı konusunda müşteri ve hedef kitle profilinizi tanımlarız.
Tasarlarız
2. Adım / Platform ve Argüman Tasarımı
Tasarlarız
Tanımlanan müşteri ve hedef kitle profilinize yönelik rakip, pazar ve bütçeniz ölçeğinde platform ve argümanlar tasarlarız.
Paylaşırız
3. Adım / Kitlelere Paylaşım
Paylaşırız
Sizin için önemli olanı dünyanın gözünü dört açtığı zamanlarda, ölçülebilir ve yeniden değerlenebilir teknolojilerle paylaşırız.